NASZ URZĄD PONOWNIE NA FESTIWALU DOBREJ MODY!
Z wielką radością ogłaszamy, że i w tym roku Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie weźmie udział w nadchodzącym Festiwalu Dobrej Mody, który odbędzie się już 12.09.2026 r. ! Poprzednia edycja pokazała, jak wspaniale potraficie Nas zaskoczyć swoją obecnością, dlatego tym razem poprzeczkę stawiamy jeszcze...